Команда

Адвокат Яремчук Руслан Леонідович спеціалізується в сфері захисту клієнта від необґрунтованого кримінального переслідування в особливо складних кримінальних справах.
За понад десять років практики кримінального права та процесу, Руслан Леонідович брав участь у понад трьохстах кримінальних провадженнях, в тому числі неодноразово у гучних та резонансних справах різних правоохоронних органів: НАБУ, ДБР, СБУ, ГПУ та Національної поліції.
Адвокат знає як сформувати правильну стратегію захисту та допоможе вибрати правову позицію клієнту, яка надасть можливість на належному рівні протистояти системі та зберегти репутацію клієнта у засобах масової інформації.
Руслан Леонідович має досвід закриття кримінальних проваджень з початку його вступу в справу, досягнення виправдальних вироків для підзахисних та звільнення клієнтів від кримінальної відповідальності
Адвокат Седун Дарина Володимирівна практикує в сфері права з 2013 року. Здійснює комплексний супровід цивільних, гоподарських, адміністративних справ. Має досвід міжнарожних стажувань за фахом. Адвокат постійно підвищує професійну кваліфікацію, а також займається наставництвом молодших колег. Дарина Володимирівна закрила більше 200 судових справ з позитивним результатом для клієнтів в крединих, трудових, сімейних, господарських, податкових, спорів з банками та інших проектів. Адвокат має експертизу в перевірці нерухомості та контрагентів. Брала участь у прецедентних справах та супроводу справ в Європейському суді з прав людини

Команда Адвокатського бюро «Яремчук і Партнери» працює комплексно та злагоджено на результат досягнення цілей клієнта

%d такие блоггеры, как: